احمد مبارکی: هیات کاراته استان فارس آماده همکاری جهت رشد و توسعه کاراته شهرستان قیر و کارزین است.

رییس هیات کاراته استان فارس در دیدار با رییس دفتر نماینده مجلس  قیر و کارزین گفت: هیات آماده همکاری با دستگاه های اجرایی قیر و کارزین برای رشد و توسعه کاراته در این شهرستان است. 

✅ به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان فارس: احمد مبارکی در دیدار با حسین صالحی ضمن تشکر از پیگیری ها و توجه دفتر نماینده ی  مردم شریف شهرستان قیر و کارزین در خانه ی ملت بیان داشت: رشد و توسعه کاراته در شهرستان های استان از اهم اهداف هیات کاراته استان است و هیات آمادگی همکاری  برای نیل به این هدف مهم را دارد . 

وی از اختصاص ۱۵ تخته تاتامی به شهرستان های کم برخوردار از امکانات استان، به عنوان اقدامی عملی در این جهت  نام برد و خاطر نشان کرد: بخش عظیمی از جمعیت کمی کاراته فارس در شهرستان ها فعالیت دارد و این مسئله ما را بر آن داشته که ،به توسعه این رشته ورزشی در سطح شهرستان توجه بیشتری داشته باشیم. 

احمد مبارکی برگزاري استاژ های تمرینی توسط مربیان برجسته و صاحب کارنامه کاراته استان در زمینه ی قهرمان پروری در شهرستان ها را از دیگر برنامه های هیات در جهت رشد کیفی سطح کاراته شهرستان ها برشمرد  و اذعان داشت: در صورت مهیا شدن شرایط  و درخواست کتبی از سوی ریبس هیات کاراته شهرستان ها ، هیات کاراته استان آماده برنامه ریزی و همکاری در این زمینه نیز هست. 

???? رئیس دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی در شهرستان قیر کارزین نیز در این دیدار  ضمن بیان فرصت ها و تهدیدات ورزش بویژه رشته ورزشی کاراته  در این شهرستان تصریح کرد: کاراته قیر و کارزین با وجود داشتن  توانمندی  های بسیار ، نیازمند توجه و مستحق رشد بیشتری است. 

وی ضمن تشکر از  توجه مجموعه هیات کاراته استان به رشد یکسان این رشته ورزشی در تمامی ابعاد و در  سراسر استان بیان داشت:  با پیگیری های صورت گرفته از طرف دفتر نمایندگی مردم شریف شهرستان قیر و کارزین در خانه ملت و قول مساعدت فرمانداری و اداره ورزش و جوانان شهرستان  زمینه توجه هیات کاراته  استان به کاراته  قیر و مارتین بیش از گذشته مهیا است و خوشبختانه هیات استان نیز در این راه همراه این مجموعه است . 

???? در ادامه این جلسه آقای راستی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قیر و کارزین نیز بیان داشت : خوشبختانه تا کنون حمایت های بسیار مطلوبی بویژه از سوی نماینده  مجلس شورای اسلامی و فرمانداری شهرستان از برنامه های توسعه ورزش در شهرستان صورت گرفته که جای تقدیر دارد . 

وی کاراته  را از رشته های افتخار آفرین ورزش شهرستان قیر و کارزین  برشمرد  و تصریح کرد: با توجه به پتانسیل موجود در این رشته ورزشی ، مجموعه ورزش و جوانان شهرستان   با تمام توان و در چاروب قوانین مهیای هرگونه  همکاری با دستگاه های اجرایی بویژه هیات کاراته استان  است .

ارتباط مستقیم با نائب رئیس (زهرا رنجبر)

ارسال پیام

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

خروج از صفحه

ارتباط مستقیم با رئیس (احمدمبارکی)

ارسال پیام

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

خروج از صفحه

ارسال پیام

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

ارتباط مستقیم با دبیر (مسعود ذیگلری)

خروج از صفحه

ثبت نام دوره تئوری مربیگری

خروج از صفحه

پرداخت ​تفاوت نرخ

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش